Qmatara Ailesini Tanıyalım

Çevre kirliliği, son yıllarda tüm insanlığın ortak gündemi haline geldi. Hızla artan nüfus, doğal kaynakların kontrolsüz kullanılması ve çoğalan atık miktarı dünyamızı tehdit ediyor. Tüm dünyada bu gidişi tersine çevirmek için birçok çalışma yapılıyor. Bu süreçte hepimize görev düşüyor. Plastik kullanımını azaltmak, doğamızı tehtit eden atıkların azaltılması için çalışmalar yapan  ekibimiz, en çok tüketilen ve doğaya atılan plastik atıkların su ve içecek ambalajlarına daha sağlıklı daha ekonomik ve daha çevreci bir çözüm olarak, cam mataralar tasarladık.

Qmatara yolculuğuna plastik şişelerin yaratmış olduğu zararlı etkileri gözlemleyerek başladı. Plastiklerin çevre kirliliği oluşturduğunu ve sağlığımızı tehdit ettiğini biliyoruz.

Cam şişe kullanımı ile tüm bunların önüne geçerek çevre dostu bir ürün ve sağlıklı bir birey ile yaşanılabilir bir dünya’ yı mümkün kılmayı
hedefliyoruz.

Cam şişe %100 geri dönüştürülebilir. Mikroorganizmalar içermez ve kimyasal reaksiyon göstermez. Sağlığınızı tehdit eden BPA maddesi bulunmaz.

Qmatara ile su içmeyi hatırlarsınız ve tek kullanımlık plastik şişe kullanmayı azaltmış olursunuz.

Kendinizi ve sevdiklerinizi sağlığınız için plastik ürün ve ambalajlarından koruyunuz.

Yerli üretim mataralarımız doğamızın ve dünyamızın çöpleşmesini engellemek için bir farkındalık oluşturacak ve doğa dostu her birey bir gün sıfır plastik kullanımına yaklaşacak.

Cam yüzde yüz geri dönüştürülebilir

Unutmayın; cam, özelliğinden hiçbir şey kaybetmeden yüzde yüz geri dönüşebilen tek ambalaj malzemesidir.

Pet şişelerde uzun süre saklanan ya da direkt güneş ışığı altında bekleyen su insan sağlığını tehdit etmektedir.

Diğer markalarımız ve hizmetlerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Qmatara© bir Qtasarım markasıdır.